Виробник: SADKO
Код товару: SADKO GE-440
Наявність: 1
7 789,00грн

ОПИС

Двигун - пристрій перетворення палива в механічну енергію. Особлива гордість компанії Садко, якій вдалося створити такі пристрої, що їх використовують навіть на сучасній садової та будівельної техніці. Технології, матеріали, компоновка вузлів дозволяє нашій техніці працювати довго і безвідмовно. Переходимо до топ-позиції нашого асортименту - двигуну Садко GE-440.

Переваги - двигун бензиновий Sadko GE-440:

Топ двигун.

лідер потужності серед бензинових двигунів - 16 к.с. / 11,85 кВт

робочий об'єм двигуна - 440 кубічних сантиметрів. Дорівнює самому об'ємному дизельному двигуну від Садко DE-440Е, але потужніше його на 4 к.с.!

шпонковий вал діаметром 25,5 мм. Міцна сталь вала не деформується при високих навантаженнях. Сама шпонка йде в комплекті запчастин разом з двигуном, а також шайбою, болтом і ключем для закріплення свічки запалювання.

верхнє розташування клапанів. Дозволило зменшити розмір двигуна до прийнятних габаритів, при цьому зберігши дуже високу потужність в 16 л.с.

великий термін служби. Гарантований період - 1000 мотогодин.

висока надійність дозволяє навантажувати ваш двигун важкими завданнями, як обробка цілини, як робота на мінітракторі, як робота верстатів з обробки каменю.

охолодження - повітряне, примусове.

запалювання - транзисторне магнето. Легка конструкція, не потребує акумуляторі, завжди готова до запуску двигуна. Ви створюєте ток під час початкового обертання стартера, гарантуючи запалювання.

запуск - ручний стартер.

обсяг паливного бака - 6,5 літрів

. обсяг масляного бака - 1,1 літра. Перевіряйте рівень перед запуском. Датчик масла нагадає вам про зниження рівня масла нижче допустимого.

автоматичне регулювання обертів.

застосування: електростанції, мотопомпи, компресори, мотоблоки, культиватори, інші мобільні і стаціонарні засоби механізації. Sadko

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!