Виробник: Кентавр
Код товару: Мотоблок Кентавр МБ 1081Д-5 фреза+плуг
Наявність: 1
21 500,00грн
Дизельний мотоблок Кентавр МБ 1081Д-5  фреза+плуг
 
Максимальна потужність двигуна R180ANE становить 8 к.с. Охолодження двигуна - водяне. Для ефективного захисту двигуна при роботі в сильнозапиленому середовищі застосовується багатошаровий маслоналивний фільтр. Завдяки наявності електричного стартера пуск двигуна не викликає труднощів навіть при мінусовій температурі навколишнього середовища. Потужності двигуна вистачить для оранки цілинних земель, перевезення важких вантажів до 500 кг.
 
Коробка передач має 6 передач , 4 вперед і 2 назад. Максимальна швидкість на 6-ій передачі - близько 21 км / ч. Привід від двигуна на коробку - два ременя B1750. Кільцева муфта зчеплення сухого типу включає або відключає привід на коробку передач, що дозволяє убезпечити робочі вузли коробки при перегрузці. Мотоблок має задній шестерний вал відбору потужності для підключення активної грунтофрези, ВВП збоку на коробці під шпонку, передній пасової ВВП. На мотоблок встановлено трьохручейковий шків з 3-ма ременями. При агрегатуванні навісного обладнання, що працює від ремінного ВВП, наприклад роторної косарки, один ремінь перекидається з мотоблока.
 
Колеса великого діаметру з шевронним малюнком протектора забезпечують мотоблока високу прохідність, а розблокування диференціала коліс забезпечує легке маневрування.
 
Мотоблоки Кентавр заслужили довіру вітчизняних аграріїв завдяки доступній ціні і високій якості!

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!