Виробник: Кентавр
Код товару: Мотоблок Кентавр МБ 1081Д стартер фреза плуг
Наявність: 1
24 999,00грн
Мотоблок Кентавр МБ 1081Д + фреза + плуг (комплект) - це якісний, необхідний для проведення різних робіт агрегат. На цей пристрій можна встановити різноманітне обладнання. Мотоблок укомплектований активною високоміцною фрезою і якісним плугом. Пристрій забезпечений валом відбору потужності.
На агрегаті встановлений дизельний двигун потужністю 8 к.с. Запускається мотор електро стартером, а також ручним стартером. Охолодження двигуна відбувається за рахунок примусового обдування радіатора рідинного охолодження, що дозволяє вам продовжувати роботу навіть в спекотні дні.
Управляти мотоблоком зручно і досить просто ,всі органи управління пристроєм розміщені на зручних рукоятках. На правій рукоятці є важіль для перемикання швидкостей. У мотоблока є можливість регулювання висоти керма і зчеплення кожного з коліс окремо. Варто відзначити, що ви можете встановити на мотоблок колеса від жигуля, оскільки всі кріплення абсолютно ідентичні.
Мотоблок має надійну ремінну передачу. Послабити або натягнути ремені не викликає особливих проблем. Потрібно всього лише послабити кріплення рами з двигуном агрегату, повернути  спереду пристрою болт (ключем на 17), зміщуючи двигун в необхідному напрямку натягнути / послабити ремені.
Мотоблок легко транспортувати на відповідному причепі. Для погрузки агрегату на причіп є міцне кільце (зверху мотоблока), до якого чіпляється гак лебідки.
На дизельному мотоблоці встановлена ​​яскрава фара, що дозволяє працювати в темряві.
Дизельні мотоблоки - це одні із  найекономічних пристроїв (особливо в порівнянні з бензиновими аналогами), адже ціна на дизельне паливо набагато менша, ніж на бензин. Також витрати палива цим пристроєм порівняно невеликі, що дозволить істотно заощадити за парочку років роботи з мотоблоком.
У комплект, крім потужної фрези і якісного плуга, входять колеса, набори ключів, кілець і прокладок, щуп, ручка для механічного стартера.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!