Код товару: Травокосарка E/C ВС415
Наявність: 1
2 699,00грн
Травокосарка E/C  ВС415 - маневрена і економічна бензинова мотокоса підвищеної продуктивності, стане відмінною підмогою під час приведення в порядок ділянок великої площі. Висока ефективність роботи, а також приваблива вартість роблять її однією з найбільш затребуваних ріжучих інструментів на ринку садової техніки. Апарат здатний працювати на ділянках площею 10-15 соток.
 
Травокосарка E/C  ВС415 обладнана заводським бензиновим двигуном, здатним розвивати потужність в 2.3 кВт, при цьому максимальна частота обертання може досягати 6000 об / хв. З огляду на таку відмінну продуктивність, двигун мтокоси витривалий і невибагливий, добре працює на суміші бензину і спеціального моторного масла (співвідношення 40: 1).Залежно від стану газону, як ріжучої системи може використовуватися котушка з волосінню або ріжучий ніж. При роботі зі шпулькою, ширина скошування складе 440 мм. При використанні ріжучого ножа - 310 мм. Обидва варіанти однаково ефективні, вони максимально якісно проведуть очистку газону від зайвої рослинності і застарілих гілок.
 
Завдяки ергономічній рукоятці U-образного типу і наявності широкого наплечного ременя, управляти E/C  ВС415 дуже комфортно, навіть при тривалій роботі. Широкий захисний кожух, який надійно прикриває ріжучу систему, запобігає попадання зрізаної трави та інших дрібних частинок на тіло оператора. З особливостей бензинової коси необхідно виділити хромований вал і систему легкого пуску, яка дозволить миттєво завести двигун, навіть якщо інструмент не використовувався тривалий час.
 
Комплектація:
ремінь
Ніж 3-х пелюстковий
косильна головка 2 шт
Резервуар для змішування горючих сумішей
комбінований ключ
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!