Виробник: FORTE
Код товару: FP20C
Артикул товару: FP20C
Наявність: В Наявності
2 999грн
Купити в один клік:
Доставка
Оплата
  • Готівкою при самовивозі з торгової точки або адресній доставці
  • Безготівковим переказом на карту Приват банку
  • Післяплатою на складі вантажоперевізника
  • Оплата замовлення онлайн банківською картою
Мотопомпа Forte FP20C за принципом роботи схожа зі звичайним центробіжним насосом, у якого замість електричного двигуна встановлений 4хтактний бензиновий двигун. І це єдина відмінність між мотопомпою Forte FP20C і насосом. Конструкція ж робочої системи у них однакові. Найважливішою деталлю робочого механізму мотопомпи Forte FP20C є закріплене на валу обертаюче колесо. Колесо складається з 2х дисків, які з'єднані лопатями, що знаходяться між ними. Лопаті зігнуті в протилежну сторону відносно напрямку обертання колеса.
Мотопомпа Forte FP20C підходить для тривалого використання і може використовуватися для відкачування дренажних рідин і фекальних колодязів, для водопостачання, перекачування ПММ, поливу та пожежогасіння.
Категорично забороняється включати мотопомпу Forte FP20C «всуху» - робочий об'єм перед запуском необхідно заповнити рідиною. У силу особливостей і властивостей конструкції механізм насоса не в змозі перекачувати повітря. При «сухому» старті колесо насоса буде працювати безрезультатно. Варто також врахувати і той факт, що рідина, яка циркулює в насосі, охолоджує двигун мотопомпи. Тому робота мотопомпи Forte FP20C без циркуляції рідини призведе до перегріву двигуна. До слова буде сказано і те, що саме з цієї причини мотопомпа Forte FP20C не може перекачувати гарячі рідини.
 
При зберіганні мотопомпи Forte FP20C в неопалюваному приміщенні, необхідно злити всю воду, яка знаходиться в агрегаті. Робиться це лише з тією метою, щоб завмерла вода не змогла зіпсувати мотопомпу зсередини.

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Схожі товари
Переглянуті товари