Виробник: Stihl
Код товару: MS 250
Артикул товару: 11232000329
Наявність: 1
0грн
Купити в один клік:
Доставка
Оплата
  • Готівкою при самовивозі з торгової точки або адресній доставці
  • Безготівковим переказом на карту Приват банку
  • Післяплатою на складі вантажоперевізника
  • Оплата замовлення онлайн банківською картою

УВАГА.Продукцію марки Stihl можна придбати тільки за адресою м.Трускавець вул.Лисенка 41А т.0677516411

Міцна і надійна бензопила з потужністю, що забезпечить комфортну роботу під час заготівлі дров, будівництва, звалювання невеликих дерев. Відмінний вибір для будь-яких робіт на присадибній ділянці.

Антивібраційна система

Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

Антивібраційна система

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

Гальмо ланцюга QuickStop - це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у випадку сильної віддачі і за лічені долі секунди зупиняє пильний ланцюг.

Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Компенсатор

Компенсатор STIHL - регулювальний елемент у карбюраторі, що забезпечує стабільну потужність двигуна, склад вихлопу і витрати палива впродовж тривалого періоду незалежно від ступеня забруднення повітряного фільтру. Очищати повітряний фільтр необхідно менш часто, у випадку відчутного падіння потужності - коли забито приблизно 80% площі фільтру. Стає можливою робота впродовж тривалого часу без техобслуговування фільтру.

Компенсатор

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Одноважільне керування

Такими функціями пристрою, як холодний і теплий запуск, робота і вимкнення, можна керувати одним важелем. Це робить керування ще більш зручним і безпечним, адже долоня залишається на ручці.

Одноважільне керування

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Система змащування ланцюга Ematic

Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic і мастильного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини і ланцюга змушує кожну краплину мастила потрапляти саме туди, де воно потрібне для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати мастила на 50 %.

Система змащування ланцюга Ematic

 

 

 

 

 

 

Зручний доступ до повітряного фільтру

Повітря знову чисте! За допомогою лише одного фіксатора на кришці Ви за лічені секунди можете дістатись повітряного фільтру для перевірки його стану, заміни або очищення.

Зручний доступ до повітряного фільтру

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Попередній обігрів карбюратора

На бензопили STIHL з обігрівом карбюратора можна покластися навіть взимку. В зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим повітрям, що попереджає заледеніння. Перемикання з літнього режиму на зимовий відбувається одним рухом руки.

Попередній обігрів карбюратора

 

 

 

 

 

 

 
 
Бокове натягування ланцюга

Доступ до натяжного гвинта забезпечується збоку через кришку ланцюгової зірочки. Це попереджає контакт рук із гострим ланцюгом і зубчатим упором.

Бокове натягування ланцюга

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Байонетний замок кришки бака

Спеціальні, запатентовані кришки паливного та мастильного баків із байонетним замком. Баки, з такими кришками відкриваються та закриваються легко, швидко та без будь-яких інструментів.

Байонетний замок кришки бака

 

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Переглянуті товари