Виробник: Stihl
Код товару: MS 260
Артикул товару: 11212000392
Наявність: 1
0грн
Купити в один клік:
Доставка
Оплата
  • Готівкою при самовивозі з торгової точки або адресній доставці
  • Безготівковим переказом на карту Приват банку
  • Післяплатою на складі вантажоперевізника
  • Оплата замовлення онлайн банківською картою

УВАГА.Продукцію марки Stihl можна придбати тільки за адресою м.Трускавець вул.Лисенка 41А т.0677516411

Найлегша професійна бензопила потужністю 2,6 кВт та вагою лише 4,8 кг, має найвищу швидкість різання. Витривала та міцна. Розроблена для догляду за молодим лісом, звалювання м’якої та тонкомірної деревини, будівництва з дерева, заготівлі дров та є дуже популярною серед звалювальників лісу. З антивібраційною системою STIHL, боковим натягуванням ланцюга, декомпресійним клапаном, пусковою ручкою STIHL ElastoStart, компенсатором, мастильним насосом із регулюванням кількості мастила.

Серійне оснащення

Антивібраційна система

Сильна вібрація в зоні рукояток може привести до хронічних порушень кровообігу в руках та швидкої втоми під час роботи. Тому компанією STIHL було розроблено ефективну антивібраційну систему (АС). В інструментах з АС вібрація двигуна, що передається на рукоятку, значно знижена.

Антивібраційна система

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

Гальмо ланцюга QuickStop - це захисний механізм для безпечної роботи з бензопилами. Гальмо ланцюга спрацьовує при натисканні на передній захист рук або у випадку сильної віддачі і за лічені долі секунди зупиняє пильний ланцюг.

Інерційне гальмо ланцюга QuickStop

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Одноважільне керування

Такими функціями пристрою, як холодний і теплий запуск, робота і вимкнення, можна керувати одним важелем. Це робить керування ще більш зручним і безпечним, адже долоня залишається на ручці.

Одноважільне керування

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Система змащування ланцюга Ematic

Система STIHL Ematic складається з шини Ematic, ланцюга Oilomatic і мастильного насоса з регулюванням подачі мастила. Особлива конструкція шини і ланцюга змушує кожну краплину мастила потрапляти саме туди, де воно потрібне для ефективного змащування. Це дозволяє скоротити витрати мастила на 50 %.

Система змащування ланцюга Ematic

 

 

 

 

 

 

Зручний доступ до повітряного фільтру

Повітря знову чисте! За допомогою лише одного фіксатора на кришці Ви за лічені секунди можете дістатись повітряного фільтру для перевірки його стану, заміни або очищення.

Зручний доступ до повітряного фільтру

 
 
 
 
 
 
 
 

 

STIHL ElastoStart
 

У результаті підвищення тиску під час циклу стискання в момент запуску двотактових двигунів виникають поштовхи, що навантажують м'язи і суглоби. Пускова ручка з амортизаційним елементом ElastoStart помітно зменшує ці поштовхи. Спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно силі тяги, і, таким чином, запуск відбувається рівномірно, без ривків.

STIHL ElastoStart
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Попередній обігрів карбюратора

На бензопили STIHL з обігрівом карбюратора можна покластися навіть взимку. В зимовому режимі карбюратор обдувається підігрітим повітрям, що попереджає заледеніння. Перемикання з літнього режиму на зимовий відбувається одним рухом руки.

Попередній обігрів карбюратора

 

 

 

 

 

 

 
 
Байонетний замок кришки бака

Спеціальні, запатентовані кришки паливного та мастильного баків із байонетним замком. Баки, з такими кришками відкриваються та закриваються легко, швидко та без будь-яких інструментів.

 

 

 

 

 

Байонетний замок кришки бака

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Регулювання подачі ланцюгового мастила

Мастильний насос із регулюванням дозволяє точно дозувати ланцюгове мастило залежно від потреб. Бензопила під час роботи з різноманітними довжинами шин, породами дерев та технікою пиляння потребує різну кількість мастила. Наприклад, для сухої деревини необхідно більше змащування. Встановлена на позначці «Е» кількість мастила зазвичай є достатньою. За потреби користувач може збільшити її на 50%.

Регулювання подачі ланцюгового мастила

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Декомпресійний клапан

Декомпресійний клапан під час запуску двигуна випускає частину стисненої суміші з циліндра. У результаті цього необхідне для запуску тягове зусилля на пусковому тросі значно зменшується. Оператору стає легше працювати, а система запуску зношується менш інтенсивно.

Декомпресійний клапан

 

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Переглянуті товари