Виробник: AGP
Код товару: GP255S
Наявність: 1
9 299,00грн
Купити в один клік:
Доставка
Оплата
  • Готівкою при самовивозі з торгової точки або адресній доставці
  • Безготівковим переказом на карту Приват банку
  • Післяплатою на складі вантажоперевізника
  • Оплата замовлення онлайн банківською картою

       Пила AGP GP 255S з функцією протягування, має великі можливості, спектр виконуваних робіт набагато ширше ніж у простої пилки моделі без додаткової функції протягання. З цією моделлю можна проводити великі розпили без навантаження на інструмент і не застосовуючи додаткового обладнання.

       На цій моделі є регулювання кутів зрізу заготовки. спеціальний захисний кожух на відрізні диски і додаткова кнопка запуску і зняття захисту з гострих зубів пильного диска проводиться тільки коли кнопка натиснута і диск знаходиться біля відрізного матеріалу, це дозволяє працювати з інструментом без додаткових засобів захисту.

       Міцний корпус і довгий час служби деталей механізму дозволять Вам скоротити кількість відвідин сервісних майстерень, а правильна добірка і своєчасна заміна пильного диска дозволять підвищити швидкість і якість виконуваних рабіт .

      В даному агрегаті можливе підключення пиловідсмоктуючого пристрою або пилосос, так як дрібна стружка деяких порід дерев викликає алергічні реакції організму і можуть сильно погіршити стан здоров'я оператора даного верстата.

Максимальний розмір заготовки при різі під кутом нахилу 90 градусів 300х60 мм, а при різі під кутом нахилу 45 градусів 212х60 мм.

 

Характеристики

Тип верстата пила торцева професійна
Виробник AGP
напруга 230 В
потужність 1600 Вт
Число оборотів холостого ходу 3000 об / хв
Розмір диска 254 мм
область нахилу 0 ° -45 °
Глибина пропила при 90/45 градусів 60/60 мм
Ширина пропила при 90/45 градусів 300/212 мм
   

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Переглянуті товари