Код товару: СТАЛЬ ММА-245
Наявність: 1
1 487,00грн
Купити в один клік:
Доставка
Оплата
  • Готівкою при самовивозі з торгової точки або адресній доставці
  • Безготівковим переказом на карту Приват банку
  • Післяплатою на складі вантажоперевізника
  • Оплата замовлення онлайн банківською картою

Зварювальні інвертори мають значні переваги в порівнянні з моделями з традиційними джерелами живлення, тому такі апарати найбільш популярні і поширені, як для професійної роботи, так і для будинку або дачі.


MMA-245 від Сталь - це компактний і продуктивний зварювальний інвертор потужністю 5.5 кВА, що працює на постійному струмі, в режимі ручного дугового зварювання (ММА). Купівля такого обладнання стане відмінним придбанням для вирішення побутових і напівпрофесійних завдань. Інвертор відмінно працює в умовах нестабільної напруги (180 - 240 В), тому може використовуватися на абсолютно різних об'єктах.

Зварка може здійснюватися всіма існуючими типами електродів діаметром від 1.6 до 5 мм. Межі регулювання зварювального струму в плавному режимі може бути  в межах від 20 до 245 А, що дозволяє використовувати обладнання для з'єднання металу різного виду і товщини, без розбризкування і втрати якості.

Схема інвертора розроблена таким чином, що апарат оснащений усіма необхідними функціями. Система антизалипання електродів, сприяє зниженню напруги дуги, зменшуючи тим самим зварювальний струм, забезпечуючи полегшений відрив залипання електрода від деталі, що зварюється. Функція гарячого старту, дозволяє відразу приступити до роботи, створюючи на початковому етапі більшу напругу. Форсування дуги - система, яка допомагає краплі металу з легкістю відірватися від електрода, запобігаючи її залипання.


Корпус зварювального інвертора виконаний з міцного металу, він легкий і міцний, відмінно відводить виділяється в процесі роботи тепло. Зручна, нековзна ручка, поряд з невеликою вагою (4 кг), забезпечує комфортне транспортування і надає можливість виробляти роботу на висоті. Ступінь захисту обладнання (IP21), не дозволяє воді, пилу і іншого сміття потрапити всередину обладнання.


Основні особливості:


економне енергоспоживання

Ефективна система повітряного охолодження, захист від перевантаження

Стабільна робота від вхідної напруги (180 - 240 В)

Наявність функцій антизалипання, гарячий старт і форсаж дуги

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Переглянуті товари