ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР -ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Інший інвентар

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Хочете забезпечити якісний полив? Потрібен якісний інвентар!

Кожний городник і садівник знає, що своєчасний і якісний полив ділянки є запорукою майбутнього врожаю. Яким би родючим не був ґрунт, без поливу не стануть рости ні овочі, ні фрукти, та й дерева, залишившись на сухому ґрунті, навряд чи забезпечать гарний урожай яблук або вишень. Як же організувати виконання поливальних робіт таким чином, щоб гарантувати з однієї сторони достатню якість поливу, а з іншого, забезпечити економію засобів на витратні матеріали й воду. 

Допоможуть у цьому сучасні системи поливу - у теперішній час багато торговельних марок одержали спеціалізацію у виробництві товарів і приладдя для поливальних робіт. У магазині Оланмаркет Ви можете купити систему поливу в готовому вигляді (базові комплекти для поливу), а також придбати необхідне приладдя для самостійного прокладання й встановлення ліній (насоси й станції, сполучна арматура, садові шланги, зрошувачі й дощувачі, приладдя для зрошення - усе це пропонується за доступною ціною, на максимально вигідних умовах). 

У даному розділі сайту представлені різні допоміжні вироби для системи поливу, наприклад, Ви зможете підібрати собі регулюючі пристрої, у тому числі ручні й електронні, розглянути варіанти приладдя для встановлення й прокладки шлангів, подовжувачі й штанги для фонтанів, а також інші види товарів.

Останнім часом широкою популярністю стали користуватися автоматичні системи поливу, оснащені спеціальними сенсорними пристроями, для забезпечення якісного зрошення винятково при необхідності. Тепер Вам не потрібно більше витрачати час на самостійне підключення - розумні пристрої зроблять усю роботу за Вас, забезпечивши полив при тривалій сухій погоді.

Де купити приладдя і інвентар для поливу?

Якісна система поливу забезпечує мінімальні витрати води, при збереженій ефективності зрошення. Досягається це застосуванням відповідних дощувачів і зрошувальних головок, крім того, сучасна система швидкоз'ємних з'єднань дозволяє забезпечувати належну герметизацію, і виключає ймовірність небажаних протікань води. Підібрати придатні інструменти й матеріали для монтажу системи поливу можна в магазині Оланмаркет - ми реалізуємо широкий спектр товарів, пов'язаних із сезонними роботами на садових ділянках і городах, а також усе необхідне для обслуговування водойм (наприклад, Ви можете купити сачки й захвати для ставків). Можливості нашого сайту містять у собі зручну форму пошуку й оформлення покупки товарів, також Ви маєте можливість вибрати оператора для доставки ваших замовлень. Гарантується уважний і доброзичливий підхід, для організації взаємовигідного співробітництва.

Рекомендованими товарами для садівників, що бажають самостійно налагодити якісний і економічний полив, може стати наступне популярне приладдя:

  • регулятор для клапана поливу Gardena 9В (01250) розрахований на використання датчика вологості (автоматичний полив при сухій погоді);
  • блок керування клапанами для поливу Gardena 4040 являє собою готове рішення для автоматизації системи поливу;
  • кілочки Gardena 4,6мм 3/16" (10шт) необхідна приналежність для фіксації поливального або садового шлангу;
  • насадка кінцева стрічкова Gardena (01372) забезпечить якісний полив вузьких і довгих ділянок і клумб;
  • шахта для клапана поливу Gardena (01290) призначена для захисту клапанів, тепер гарантується максимальне їх збереження.

Усе для поливу ділянки, у тому числі необхідне приладдя пропонується на умовах попереднього ознайомлення з описом можливостей і технічних характеристик кожного товару.
 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,