0
Мій кошик
UAH
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в список бажань

Шурупокрути

Купівля шурупокрута - як вибрати найкращий?

Шурупокрути є одним з найбільш затребуваних класів електроінструментів, оскільки можуть застосовуватися для монтажних або складальних робіт, для рішення будівельних і ремонтних завдань. Сучасний шурупокрут являє собою зручний і практичний інструмент, оснащений двигуном з досить високим крутним моментом, необхідним для якісного загвинчування/вигвинчування кріпильних елементів.

Найчастіше шурупокрути застосовують для роботи із саморізами при монтажі конструкцій з гіпсо-картону, але, в принципі, якісні шурупокрути купити які ви можете в нашому магазині Olanmarket, зможуть упоратися й з іншими супутніми завданнями - все частіше однією з обов'язкових функцій шурупокрута стає режим свердління. Застосовуючи універсальний свердлильний патрон (як правило, швидкозажимний), користувач зможе встановити придатне свердло для роботи з такими матеріалами, як деревина, пластик або навіть метал.

Типи шурупокрутів

Шурупокрути можна умовно розділити на наступні класи:

  • мережеві шурупокрути
  • акумуляторні шурупокрути

Для домашніх робіт знадобиться недорогий мережевий шурупокрут купити його можна за доступною ціною. Цей інструмент за своєю функціональністю не поступається акумуляторним моделям, і нехай працювати з ним не так зручно, проте вам не доведеться займатися обслуговуванням батарей, які при тривалому простої можуть повністю розрядитися, що загрожує передчасним виходом з ладу. Мережевий же шурупокрут досить підключити до побутової електромережі, і він відразу готовий до роботи.

Бажаючим купити шурупокрут із живленням від акумуляторних джерел варто звертати увагу на тип і параметри батарей. Найбільшою популярністю в цей час користується Li-Ion акумуляторна технологія; батареї, що використовуюють її, не піддані негативному ефекту пам'яті (можуть бути підзаряджені поза залежністю від поточного стану заряду), стійкі до саморозрядження. При використанні якісного блоку живлення може бути виключений їхній перегрів, також сучасні системи захисту, реалізовані в більшості інструментів, дозволяють виключити перевантаження й глибокий розряд, тим самим істотно збільшуючи ресурс батарей.

Популярні виробники шурупокрутів

Тим, хто хоче купити шурупокрут для професійної діяльності, рекомендуємо звернути увагу на продукцію перевірених виробників. Так, шурупокрути Bosch володіють, мабуть, оптимальним сполученням надійності й витривалості, саме тому продукції даної торгівельної марки віддає перевагу багато досвідчених користувачів. Також досить популярні шурупокрути Makita - за доступною ціною, ви здобуваєте найвищу якість. Товари цього відомого виробника мають своїх шанувальників, упевнених у перевагах якісних, сучасних інструментів.

Для побутового й професійного застосування однаково широко застосовуються перевірені шурупокрути Hitachi в яких реалізований практичний дизайн і сучасні технології виготовлення. Ну й нарешті, вибір найбільш досвідчених майстрів, це, звичайно ж, шурупокрути Metabo, які є одними із кращих у своїй категорії - ціна шурупокрута може бути трохи вища, але повністю відповідає найвищим робочим характеристикам.

Рекомендованими товарами на сьогодні є наступні шурупокрути:

  • шурупокрут Makita 6261DWPLE у кейсі з функцією дриля;
  • побутовий інструмент Black&Decker; EPC12CAB за доступною ціною;
  • перевірений шурупокрут DeWalt DW263K вибір досвідчених майстрів;
  • шурупокрут Hitachi DS18DVF3-RB придатний для більшості користувачів;
  • якісний і потужний шурупокрут Metabo BS 14.4 LTX Impuls (602143500) придатний для більшості завдань;

Інтернет-магазин Olanmarket пропонує купити шурупокрут у Львові та Львівській області, Києві, або ж з доставкою в такі міста, Харків, Одеса, Дніпро (у цей час Україна повністю охоплена службами доставки, не кажучи вже про Київ).

Вгору