ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР -ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Навісне обладнання для мотоблоків мінітракторів,тракторів газонокосарок...

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Навісне обладнання в Olanmarket

Щоб забезпечити високоефективну роботу мотоблоків імпортного та вітчизняного виробництва рекомендуємо використовувати різні пристосування для мотоблока, які дозволять значно збільшити функціональність вашого обладнання.

Використання таких пристосувань дозволяє виконувати додаткові операції, не передбачені стандартною комплектацією наявного у вас обладнання. Так, навісне обладнання для мотоблоків включає в себе приладдя для орання (плуг-відвал, плуг-підгортальник, поворотний плуг), насадки для бороніння, додаткові фрези для розширення діапазону розпушення мотоблока, різне обладнання для збирання коренеплодів (наприклад картоплесаджалки і картоплекопалки).

Також устаткування для мотоблоків може включати в себе транспортувальні колеса, грунтові фрези, ріжучі балки (для скошування трави на садових ділянках або газонах), дискові окучники і грунтозацепи, зчіпки і просапні колеса, а також інші пристосування. Таким чином обладнання навісне до мотоблоків дозволить забезпечити більш якісну експлуатацію вашого обладнання, забезпечити виконання робіт, недоступних для стандартного виконання мотоблока.

Навісне обладнання для культиваторів

Культиватор навісний являє собою широко функціональний виріб, оскільки використання різного допоміжного обладнання дозволяє використовувати культиватор для виконання різних робіт по догляду за садовою ділянкою або городом. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір приналежностей, зокрема, запчастини на культиватори та навісне обладнання для культиваторів.

Зверніть увагу на можливість установки різних пристосувань на ваш мотокультиватор, з метою максимального використання його можливостей. Так, наприклад, на культиватор навісний можуть бути встановлені граблі для культиватора, які дозволяють виконувати прибирання ділянки, вирівнювання грунту, видалення каменів і розбивання великих грудок землі.

Також зверніть увагу на можливість установки додаткових фрез і грунтозацепів для роботи з підгортачем, картоплекопачем або плугом. Навісне обладнання для культиваторів включає в себе також пристосування для посадки / збирання картоплі, дискові кромкорізи для підрівнювання країв газонів, підгортачі, поворотні плуги. Допоміжні запчастини до мотокультиваторів представлені додатковими вантажами, транспортувальними колесами, бункерами і візками.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,