ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР -ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Конектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Потрібні з'єднання для шлангів?

З початком сезону поливальних робіт, багато користувачів зустрічаються з необхідністю прокладки й обслуговування зрошувальних систем. Сучасний підхід до монтажу поливальних ліній має на увазі використання якісної сполучної арматур, завдяки якій можна швидко й надійно з'єднати шланги для поливу, підключити розпилювачі до живильних пристроїв, у якості яких можуть бути використані, у тому числі, насоси й станції побутового призначення. Рекомендуємо використовувати швидкоз'ємні з'єднання завдяки яким ви зможете забезпечити надійне підключення дощовиків і розприскуючих пристроїв - виключається ймовірність небажаних протікань, завдяки особливій герметичності сполучних пристроїв.

Якісні конектори від перевірених виробників забезпечать надійні й герметичні з'єднання шлангів, крім того, за рахунок універсального підходу, ви зможете підключати різні пристрої, не опікуючись про проблему сумісності. Так, у нашому магазині можна купити з'єднувач, виготовлений з екологічно нешкідливого матеріалу, який забезпечить швидке з'єднання, наприклад, ушкоджених шлангів. Також ви зможете підключити шланг до насоса або поливальної лінії. 

Спеціальний конектор може стати корисним при з'єднанні шлангів, що мають різний діаметр, особливий інтерес для поливальних робіт становить сполучний конектор, у який вбудований особливий клапан - при підключенні шланга або поливальної приналежності відновляється струм води, а після від'єднання, клапан надійно перекриває подачу, що сприяє додатковій економії витрати води. Ще одне завдання, яке вирішує з'єднувач - розгалуження поливальної лінії, наприклад від одного насоса. 

Ви зможете підключити відразу кілька садових шлангів й розпорошуючих пристроїв. Для зберігання шлангів можна використовувати котушки для шлангів, конструкція яких дозволяє використовувати стандартні конектори. Також, перевірені швидкоз'ємні з'єднання може використовувати такий клас приналежностей, як насоси для ставків і фонтанів - забезпечте собі просту й надійну експлуатацію всіх систем

Популярні виробники конекторів

Найбільшою популярністю в цей час користуються конектори й з'єднувачі Gardena - у магазині Оланмаркет представлений досить різноманітний товарний асортимент даного виробника, у тому числі якісні конектори й розгалужуючі приналежності, що використовують з'єднувачі швидкоз'ємного типу. Нижче, вашій увазі пропонуються деякі товари зазначеного класу приналежностей, що користуються певною популярністю у досвідчених і починаючих садівників:

  • якісний конектор Gardena 02942-29.000.00 з регулятором підійде на шланг 13мм, 1/2";
  • використовуйте сполучне приладдя Gardena 25мм, прохідного типу для нарощування лінії, що подає;
  • простий у використанні конектор Gardena встановлюється на шланг 13мм 1/2";
  • недорогий конектор Hozelock 2155 на кран 3/4", подвійного типу;
  • рекомендований коннектор Hozelock 2304 установлюється на кран 22 мм із аераторною насадкою;
  • ремонтне приладдя - конектор Hozelock 2100 підійде для ремонту шлангів 12,5мм, 1/2".

Магазин Оланмаркет реалізує широкий вибір приладь і товарів для дому й саду, Охочим купити конектори для шлангів і пристроїв для поливу рекомендуємо звернути увагу на відповідні категорії сайту. У наявності якісна продукція перевірених виробників, для якої гарантована максимально тривала експлуатація на вашій садовій ділянці або городі.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,