0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Шліфувальні машинки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шліфмашина: принцип роботи, особливості придбання

Шліфувальні машинкиДодати матеріалу завершеного вигляду (усунути дефекти, задирки, подряпини) допоможе ручний електроінструмент - шліфувальна машина. Купити її можна для обробки будь-якої поверхні: скла, дерева, пластику, металу. У порівнянні з ручним шліфуванням вона дає вагомі переваги:

  • у багато разів підвищується швидкість обробки матеріалів;
  • якість виконання завдань відмінна;
  • всі важкодоступні місця, вигини, кути обробляються ідеально;
  • різна ступінь впливу - зачистка, шліфування, полірування. Для чорнової і чистової обробки.

Для зняття іржі, зачистки відколів фарби на авто, реставрації - всюди можна застосувати цей прилад.

Удосконалена техніка обробки

Можна купити шліфувальну машинку недорого, а отримати справжнього помічника вдоам, в гаражі або в професійній діяльності. За конструкцією вона схожа зі звичайним наждаком, закріпленим на бруску. Інструмент складається з платформи для фіксації насадок різної зернистості, рукоятки і модулів управління. У ній обов'язково є електричний привід (підживлюється від електромережі або акумуляторної батареї). Обертальний момент від двигуна передається на механізм робочої платформи за допомогою пасової передачі.

Абразивний елемент починає швидко рухатися по поверхні. Створюється сила тертя - ключовий аспект для якісної шліфовки. Для забору шламу (дрібних частинок, шліфувальної стружки, абразиву) можуть використовуватися спеціальні резервуари в конструкції (пилозбірники) або є можливість підключення до будівельного пилососа.

Принцип дії (коливання, обертання, поступальний рух) визначає поділ обладнання на категорії.

Різновиди інструменту

Купити шлифмашинку виробники пропонують різного способу впливу на деталь, яку ви обробляєте:

  1. Стрічкові. Абразивна поверхня безперервно простягається через прилад. Підошва прямокутна, рівна. Призначені для обробки великих поверхонь
  2. Вібраційні або плоскошліфувальні. Робоча поверхня інтенсивно вібрує, впливаючи на оброблювану зону. Допустимі різні форми підошви. Наприклад, дельта шліфувальний інструмент (трикутна шкурка) кращий для обробки важкодоступних місць.
  3. Ексцентрикові. Робоча підошва крутитися навколо своєї осі і орбітально. Шліфувальне коло приклеюється на неї.

Вібраційні і ексцентрикові моделі мають кілька отворів в підошві і шліфувальні насадки для відводу пилу з робочої зони.

Широкий асортимент в ОЛАН-МАРКЕТ

У нашому інтернет-магазині ви можете купити шліф машинку в Україні описаних вище категорій, а також точила, спеціалізовані полірувальні моделі, щіткові пристрої.

Ми зібрали інструмент для обробки різного ступеня інтенсивності: для чорнового шліфування - стрічкові, для чистового - орбітальні, для фінішного - вібраційні, для прецизійно точних оздоблювальних операцій - полірувальні. У цій категорії немає кутошліфувальних пристроїв (болгарок), адже вони використовуються для грубої зачистки, різання деталей.

Зручність, продуктивність, висока якість - це кожна наша шліфувальна машинка. Купити вироби брендів Makita, Metabo, Bosch, DWT, STANLEY ви можете недорого, ретельно зваживши всі аргументи. Багаторічне пряме співробітництво з цими виробниками дозволило нам встановити оптимальні ціни на товар.

Потрібна в Києві, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові шліфмашина? Купити її можна у нас, а ми організуємо доставку відправлення транспортними компаніями в потрібне місто.

Вгору