Виробник: DWT
Код товару: DS-150 KS
Артикул товару: DS-150 KS
Наявність: 2
699грн
Купити в один клік:
Доставка
Оплата
  • Готівкою при самовивозі з торгової точки або адресній доставці
  • Безготівковим переказом на карту Приват банку
  • Післяплатою на складі вантажоперевізника
  • Оплата замовлення онлайн банківською картою
Точило DWT DS-150 KS
DWT DS-150 - компактний заточний верстат ( «чавило»), напів-професійного класу (Semi-Pro), з асинхронним електродвигуном і паралельними абразивними дисками різної зернистості , оснащених захисними кожухами й екранами (клас безпеки «Я» (), а також опорними пластинами (підручниками).

Электроточило DWT DS-150 KS

Заточувальні верстати ДВТ, призначені для виконання різноманітних заточувальних та шліфувальних робіт, зачистки від іржі, прецизійної заточки і правки ріжучої кромки, а також видалення задирок, зняття фаски, шліфування поверхонь і полірувальні роботи
особливості:

Прозорі захисні екрани
захисний кожух
Регульовані наполегливі пластини
Станина з гумовими ніжками
Двигун загострювальної верстата DWT DS-150 KS
Заточной станок оснащений високотехнологічним асинхронним електродвигуном (150 Вт Номінальна / Вихідна 83 Вт потужність). Ротор ретельно збалансований в два етапи і має посадку через високоспритні підшипники з гумовими втулками, що запобігають провертання в корпусі. На холостому ходу, двигун розвиває до 2950 оборотів в хвилину, відрізняється тихою роботою (акустична потужність 72,1 дБ (А) / звуковий тиск 59,1 дБ (А) і мінімальним рівнем вібрації.

Двигун має достатній запас потужності і високими оборотами для забезпечення високої якості обробки поверхонь і тривалої експлуатації під навантаженням

Заточной станок DWT DS-150 KS

Точило розраховане на використання абразивних дисків діаметром 125 мм (Ø 12,7 посадка / 16 мм товщина). DWT DS-150 KS оснащений заточувальні дисками різної зернистості, дозволяючи одночасно проводити грубу обробку і точну доведення ріжучої кромки. Шпиндель має стандартне різьблення М12, різнобічне напрямок, перешкоджає випадковому відкручування фіксують гайок.

Конструкційні особливості електроточіла DWT DS-150 KS
Металевий корпус, забезпечує ефективний тепловідвід електродвигуна (виконуючи роль радіатора) і високу міцність конструкції. Конструкція має ергономічний дизайн і компактні розміри, а ґрунтовна станина забезпечує стійкість верстата на поверхні.Трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва і високоякісні деталі, виключають шлюб і забезпечують підвищений ресурс експлуатації.

Захисні ЕКРАНИ - прозорі щитки з оргскла, забезпечують захист оператора від іскор і частинок матеріалу. Розташування над робочою зоною і шарнірний спосіб кріплення, дозволяє відрегулювати оптимальне положення.

Захисний кожух - металеві кожухи, надійно закривають абразивні диски і в разі їх деформації на ходу , вбережуть оператора від серйозних травм. Трехточечная наскрізна фіксація, забезпечує надійність з'єднання і простоту доступу до дисків для заміни або видалення пилу.

КНОПКА ПУСКУ - тумблер інтегрований в центральну частину корпусу, оснащений «пилюжником» оберігає від попадання струмопровідного пилу.Положення «I» - запускає верстат, а положення «0» відключає живлення від електродвигуна.

Электроточило DWT DS-150 KS

ОПОРНА МАЙДАНЧИК (підручник) - служить упором для заготовки при виконанні точних робіт. Пластини мають достатню твердість для забезпечення дотримання кута обробки. «Барашковий» фіксатор, забезпечує швидкий і простий спосіб регулювання відстані до диска і кут прилягання заготовки.

ГУМОВІ НІЖКИ - опорна станина оснащена гумовими ніжками (4 шт . ), Які забезпечують стійкість верстата на плоскій підставі і знижують вібрацію (виконуючи роль демпфера). Для роботи в стаціонарному режимі, в станині передбачені наскрізні отвори для кріплення верстата до поверхні.

Упаковка DWT DS-150 KS

DWT DS-150 KS - ефективний і надійний компактний верстат, чудово зарекомендував себе як у побутових споживачів, так і у професійних майстрів, які цінують ідеальне співвідношення «ціна-якість»!

Точило укомплектовано мінімально-необхідним набором шкільного приладдя для моментального початку роботи, модель упакована у фірмову картонну коробку.Розміри упаковки: 28.5х20.5х18см. Вага брутто 5.25 кг

Комплектація:
Електроточило
Абразивний диск 2шт.
Опорна пластина 2шт.
Захисний екран 2шт.
комплект кріплення
Інструкція по експлуатації / Гарантійний талон
 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Схожі товари
Переглянуті товари