Професійні роботизовані газонокосарки Automower®
Husqvarna Automower® - світовий лідер в галузі роботизованих газонокосарок з 1995 року.

Двадцять років досліджень та інновацій зробили Хускварну (Husqvarna) безперечним світовим лідером у сегменті роботизованих газонокосарок. На сьогодні понад один мільйон  газонокосарок роботів вже використовується у всьому світі. Наш унікальний досвід дозволив нам отримати цінний досвід та уяву, які нас привели до розробки більш досконалих моделей, здатних перемагати схили до 70% (35 °). Завдяки вбудованому GPS-навігатору та віддаленому доступу, роботизовану газонокосарку Husqvarna Automower® можна легко контролювати відповідальним персоналом, а також відстежувати у випадку крадіжки.
Призначені для професійної роботи
Нові професійні роботизовані газонокосарки Husqvarna Automower® 500 були спеціально розроблені для найвимогливішого використання. Високоякісні безщіточні двигуни, нержавіючі підшипники та гумове ущільнення забезпечують тривалий термін служби навіть у суворих умовах.Бампер збільшує свою міцність, тоді як більш надійний користувальницький інтерфейс зменшує ризик фальсифікації. Надійний обмежувальний провід та бортовий GPS забезпечують, щоб Husqvarna Automower® завжди залишався в робочій зоні та охоплював всю галявину, навіть у дуже складних зонах. А завдяки унікальній концепції напрямного дроту, робот завжди знаходить найкращий шлях назад до зарядної станції.
Професійний спосіб керувати своїм парком роботизованих косарок.
Залишайтеся під контролем парку професійних роботизованих газонокосарок Husqvarna Automower®. За допомогою Husqvarna Fleet Services ™ та додатку Automower® Connect ви можете легко контролювати та керувати ними з будь-якого місця. Використовуйте свій смартфон, планшет або ноутбук, щоб налаштувати параметри продукту та отримувати сповіщення, якщо щось трапиться. Системи також пропонують розташування карт на основі GPS з викраденою функцією відстеження.
Заробляйте більше, витрачаючи менше часу на косіння
Ландшафтознавці та спеціалісти з ландшафтного дизайну, відповідальні за великі газони, такі як парки, часто повинні дотримуватися місцевих законів та норм щодо викидів та / або шуму. Використовуючи кілька роботизованих газонокосарок Automower®, ви можете подбати про величезні площі з ідеальними результатами, одночасно досягаючи власних цілей щодо стійкості.
Крім того, підключивши свої роботизовані газонокосарки до Automower® Connect, ви зможете відстежувати та програмувати роботу дуже легко, віддалено.

В нашому магазині можна отримати безкоштовну консультацію та підбір робота.

Асортимент можна переглянути  в наших каталогах  як в наявності так і під замовлення.

Термін поставки робота під замовлення від 2-х днів.