Віброплити EnerSol - продаж, доставка, сервіс
Віброплита - це спеціалізоване будівельне обладнання, яке використовують при трамбуванні сипучих грунтів різних типів і фракцій. Її не можна використовувати для вузьких глинистих ґрунтів і твердих бетонних покриттів. Застосовується з метою створення щільної основи під фундамент, асфальт і інші дорожні покриття в ході ремонтних робіт.

Навіщо потрібна утрамбовка грунту
Ущільнення грунту переслідує кілька цілей:

збільшення несучої здатності;
зниження ступеня просочування води;
уникнути просідання грунту;
запобігає пошкодженню заморозками.
Частинки пухких і піщаних грунтів, гравій та щебінь під впливом віброплити зсуваються відносно один одного таким чином, що між ними немає пустот і замкнутого повітряного простору.Щільне прилягання часток не дозволяє волозі проникати занадто глибоко, тим самим запобігаючи розмивання і просідання грунту. У зимовий час сухий щільний грунт не пошкоджується в результаті замерзання прониклої води. Правильно ущільнений грунт створює якісну основу для укладання дорожнього покриття і продовжує його термін експлуатації.

Чим відрізняється одна виброплита від іншої
Інтернет-магазин  пропонує в асортименті віброплити EnerSol виробництва КНР. Для правильного вибору звертайте увагу не тільки на ціну обладнання, але і на технічні характеристики. Моделі відрізняються розмірами підстави, об'ємом і потужністю двигуна. Залежно від вищеназваних параметрів досягається різна глибина ущільнення грунту. Так, в базовій моделі ES29140 з об'ємом 87 куб.см. глибина шару становить 200 мм, при цьому потужність двигуна становить 2,6 к.с., а відцентрова сила 8200N.Етот апарат здатний працювати зі швидкістю 25 м / хв.

У самій потужній машині з нашого асортименту кубатура двигуна вдвічі більше (196 куб.см.), а глибина ущільнення становить 350 мм. Цей агрегат з потужністю 6,5 к.с. здатний працювати з набагато більшими фракціями (щебінь тощо) і ефективно створювати щільний базовий шар для дороги.

Опціонально будь-яку модель віброущільнювачі можна доповнити спеціальним килимком для укладання дорожнього покриття з бруківки, каменю або блоків. Цей аксесуар знижує рівень шуму і захищає елементи покриття про тповрежденія.

Додаткова комплектація колесами дозволить вам переміщати агрегат між зонами ремонту. На час включення апарату колеса піднімаються вгору.

На все обладнання розповсюджується гарантійний термін 12 місяців з дати придбання.